Михайло Ноняк продемонстрував українським телеканалам спільну роботу інспекторів Укртрансбезпеки та Нацполіції із забезпечення безпеки на транспорті

     У період з 19 серпня до 19 вересня 2016 року Укртрансбезпека спільно з Національною поліцією України реалізує План проведення спільних заходів з безпеки на транспорті. Сьогодні, 7 вересня 2016 року, в рамках відпрацювання спільних заходів Укртрансбезпеки та Національної поліції України у місті Києві, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк перед виїздом на рейдову перевірку провів інструктаж спільних груп.

 

     Звертаючись до інспекторів Михайло Ноняк наголосив: «Наше головне завдання не покарати порушника, а допомогти йому не порушувати українське законодавство. Ми повинні роз’яснювати водіям їхні обов’язки і контролювати їх виконання. Бо від цього залежить здоров’я і безпека пасажирів. Це і наявність ліцензій та інших дозвільних документів, дотримання водіями правил перевезень пасажирів та вантажів, у тому числі і дотримання режиму робити та відпочинку, проходження медичних оглядів водіїв та технічних оглядів транспортних засобів, наявність відповідних договорів, дотримання норм допустимого навантаження тощо. Від того, як водії і перевізники будуть виконувати свої обов’язки залежить комфорт і безпека пасажирів».
     На рейдову перевірку були запрошені заступник голови Київської обласної державної адміністрації Andrey Yanchenko, перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської адміністрації Іван Шпильовий та журналісти провідних українських телеканалів.

     Інспектори Укртрансбезпеки та Нацполіції перевіряли перевізників на предмет дотримання вимог законодавства України, яке регламентує регулярні пасажирські перевезення. Після інспектування робити інспекторів Укртрансбезпеки, Михайло Ноняк підбив підсумки рейду та поспілкувався з журналістами: «Сьогодні ми спільно виїхали на рейдову перевірку пасажирських перевізників у місті Києві. Ви побачили роботу наших інспекторів, побачили які заходи вживаються до «нелегальних» чи «напівлегальних» перевізників. Це вкрай потрібна робота, бо на кону стоїть безпека, життя і здоров’я пасажирів. Водій, перевізник має відповідати за життя і здоров’я пасажира, а це можливо лише тоді, коли це офіційний перевізник, який має відповідну ліцензію, справний транспортний засіб, відправляється з автостанції, видає квитки, зрештою, сплачує податки до бюджету. Проблема в тому, що два роки діяв мораторій на перевірки, і частина недобросовісних перевізників вирішила – навіщо дотримуватися закону, сплачувати податки і таке інше, якщо нема контролю. Вони звикли до безвідповідальності і безкарності. Але з початку року розпочала роботу Укртрансбезпека, а з квітня місяця цього року ми вийшли на контроль. Є результати нашої роботи. Лише в рамках місячника безпеки на транспорті у місті Києві у період з 19 серпня по 1 вересня виявлено 811 порушень, складено 416 актів перевірки та складено 2 протоколи про адміністративні порушення».


Переглянути всі новини